FXL1350-1R5-M
MFR.Part #
FXL1350-1R5-M
JLCPCB Part #
C526012
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1.5uH 23A 3.2mΩ 33A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS