FXL0624-2R2-M
MFR.Part #
FXL0624-2R2-M
JLCPCB Part #
C524604
Package
SMD,7x6.6mm
Description
14A 2.2uH 28mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS