FXL0618-1R0-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL0618-1R0-M
JLCPCB Part #
C524591
Package
SMD,7x6.6mm
Description
14A 16mΩ 1uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS