EKZE160ELL272MK30S
MFR.Part #
EKZE160ELL272MK30S
JLCPCB Part #
C525863
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2700uF 30mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS