HHXC350ARA271MJA0G
MFR.Part #
HHXC350ARA271MJA0G
JLCPCB Part #
C525845
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 10mm 20mΩ 270uF 2A@100kHz 35V 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS