EKMR421VSN391MQ50S
MFR.Part #
EKMR421VSN391MQ50S
JLCPCB Part #
C525796
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.66A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 390uF 420V 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS