ASR-M-10-0.5F-t4
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
ASR-M-10-0.5F-t4
Description
0.5mΩ 2W SMD Shunt ±1% ±75ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS