DE2E3KY472MB3BU02F
MFR.Part #
DE2E3KY472MB3BU02F
JLCPCB Part #
C520987
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 4.7nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS