DE2B3KY101KA3BU02F
MFR.Part #
DE2B3KY101KA3BU02F
JLCPCB Part #
C521231
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 300V X1,Y1 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS