AK10-015C-BC
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
AK10-015C-BC
JLCPCB Part #
C51043170
Package
BPSS
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 15V 19V 28V 2uA IEC 61000-4-2 BPSS ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS