ME2110C33M5G
Extended
Manufacturer
MICRONE(Nanjing Micro One Elec)
MFR.Part #
ME2110C33M5G
JLCPCB Part #
C51038763
Package
SOT-23-5
Description
-25℃~+85℃ 110uA 3.3V 360kHz 900mV~6V Boost Boost Built-in SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS