CD288L2GM5R6F120T
MFR.Part #
CD288L2GM5R6F120T
JLCPCB Part #
C51026632
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 3.5mm 400V 5.6uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS