CD110K2GM820L260T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD110K2GM820L260T
JLCPCB Part #
C51026618
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 26mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS