CD11BT2GM150E200T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD11BT2GM150E200T
JLCPCB Part #
C51026589
Package
Plugin,D6.3xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS