CD110T2GM390G200T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD110T2GM390G200T
JLCPCB Part #
C51026560
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 39uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS