CD26G1HM330E110T
MFR.Part #
CD26G1HM330E110T
JLCPCB Part #
C51026540
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 33uF 50V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS