CD26G2DM330G160T
MFR.Part #
CD26G2DM330G160T
JLCPCB Part #
C51026514
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 200V 33uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS