CD26G2AM151G210T
MFR.Part #
CD26G2AM151G210T
JLCPCB Part #
C51026509
Package
Plugin,D10xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 150uF 21mm 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS