CD288H2GM6R8G130T
MFR.Part #
CD288H2GM6R8G130T
JLCPCB Part #
C51026476
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 3000hrs@105℃ 400V 5mm 6.8uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS