CD288H2GM120G160T
MFR.Part #
CD288H2GM120G160T
JLCPCB Part #
C51026471
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 12uF 16mm 3000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS