CD288H1CM681F100T
MFR.Part #
CD288H1CM681F100T
JLCPCB Part #
C51026463
Package
Plugin,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS