49S-24.300-20-10-10/B
MFR.Part #
49S-24.300-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518058
Description
-40℃~+85℃ 20pF 24.3MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS