49S-6.000-20-10-10/B
MFR.Part #
49S-6.000-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518050
Description
-40℃~+85℃ 20pF 6MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS