49S-6.176-10-10-10/B
MFR.Part #
49S-6.176-10-10-10/B
JLCPCB Part #
C518027
Description
-40℃~+85℃ 10pF 6.176MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS