49S-9.216-20-10-10/B
Extended
Manufacturer
Suzhou Liming Elec
MFR.Part #
49S-9.216-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518024
Description
-40℃~+85℃ 20pF 9.216MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS