49S-4.096-20-10-10/B
MFR.Part #
49S-4.096-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518006
Description
-40℃~+85℃ 20pF 4.096MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS