49S-4.332-20-10-10/B
Extended
Manufacturer
Suzhou Liming Elec
MFR.Part #
49S-4.332-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518004
Description
-40℃~+85℃ 20pF 4.332MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS