MAX6070AAUT18+T
MFR.Part #
MAX6070AAUT18+T
JLCPCB Part #
C517273
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 10mA 130uA 2.7V~5.5V 5uVrms 6ppm/℃ 9uVp-p Fixed Series ±0.04% SOT-23-6 Voltage Reference ROHS