TC0250B1100TCC
MFR.Part #
TC0250B1100TCC
JLCPCB Part #
C517793
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS