TC0210B8871TCC
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0210B8871TCC
JLCPCB Part #
C517790
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS