TC0550F2492T5J
MFR.Part #
TC0550F2492T5J
JLCPCB Part #
C517774
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS