TC0550B470JT5J
MFR.Part #
TC0550B470JT5J
JLCPCB Part #
C517773
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS