TC0250F1601TCC
MFR.Part #
TC0250F1601TCC
JLCPCB Part #
C517754
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS