TC0550F4993T5J
MFR.Part #
TC0550F4993T5J
JLCPCB Part #
C517752
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS