TC0650B3161T5K
MFR.Part #
TC0650B3161T5K
JLCPCB Part #
C517743
Description
200V 3.16kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS