TC0550B8162T5J
MFR.Part #
TC0550B8162T5J
JLCPCB Part #
C517740
Description
150V 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS