TC0325F3600T5H
MFR.Part #
TC0325F3600T5H
JLCPCB Part #
C517735
Description
167mW 360Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS