TC0225D3303TCC
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0225D3303TCC
JLCPCB Part #
C517715
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 330kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS