TC0725B249JT5K
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0725B249JT5K
JLCPCB Part #
C517711
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS