TC0350F6201T5H
MFR.Part #
TC0350F6201T5H
JLCPCB Part #
C517698
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS