TC0250D1213TCC
MFR.Part #
TC0250D1213TCC
JLCPCB Part #
C517691
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS