TC0550F1203T5J
MFR.Part #
TC0550F1203T5J
JLCPCB Part #
C517663
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS