TC1025B6040T4M
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC1025B6040T4M
JLCPCB Part #
C517657
Package
2010
Description
200V 500mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS