TC0525B6800T5J
MFR.Part #
TC0525B6800T5J
JLCPCB Part #
C517650
Description
150V 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS