TC0350D2972T5H
MFR.Part #
TC0350D2972T5H
JLCPCB Part #
C517629
Description
167mW 29.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS