TC0650F316JT5K
MFR.Part #
TC0650F316JT5K
JLCPCB Part #
C517603
Description
-55℃~+155℃ 200V 31.6Ω 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS