TC0625B4993T5K
MFR.Part #
TC0625B4993T5K
JLCPCB Part #
C517514
Description
200V 333mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS