TC0350F1203T5H
MFR.Part #
TC0350F1203T5H
JLCPCB Part #
C517497
Description
120kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS