TC0525D8201T5J
MFR.Part #
TC0525D8201T5J
JLCPCB Part #
C517458
Description
150V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS