TC0225F4991TCC
MFR.Part #
TC0225F4991TCC
JLCPCB Part #
C517446
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS